W dniach 11-12 paĹşdziernika na hali widowiskowo-sportowej na Ochocie w Warszawie spotkały się druĹźyny z zakładów i spółek zaleĹźnych Grupy PKP CARGO. I Turniej halowej piłki noĹźnej Grupy PKP CARGO o Puchar Prezesa PKP CARGO S.A. zgromadził około 100 zawodników, w tym kilkuosobowy zespół z Czech z PKP CARGO INTERNATIONAL, Spółki PKP CARGO SERVICE oraz PKP CARGOTABOR. Turniej otworzył Czesław Warsewicz, prezes PKP CARGO S.A. W ciągu dwóch dni rozegranych zostało kilkadziesiąt meczów! Zawodników z ogromnym zaangaĹźowaniem wspierali kibice!!!

pkpcargocup2019

Zwycięski puchar zabrali ze sobą piłkarze z Południowego Zakładu PKP CARGO S.A., którzy w finałowym spotkaniu pokonali zdobywców drugiego miejsca – kolegów z Północnego Zakładu Spółki. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z PKP CARGO SERVICE zwyciężając z druĹźyną z Centrali PKP CARGO S.A.

Piłkarzom przyznane zostały także nagrody indywidualne w następujących kategoriach:

Najlepszy strzelec – Artur Kamiński, CT Południowy

Najlepszy bramkarz – Łukasz Kamiński, CT Północny

Najlepszy zawodnik – Sebastian Chwedorczuk, Centrala PKP CARGO S.A.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom I Turnieju halowej piłki noĹźnej Grupy PKP CARGO o Puchar Prezesa PKP CARGO S.A. Podczas ceremonii zamykającej turniej Leszek Borowiec, członek zarządu ds. finansowych, dziękując za sportową postawę i wyrównaną rywalizację, przekazał zawodnikom pamiątkowe medale. Trzy najlepsze druĹźyny wyjechały z Warszawy z pucharami. Wydarzenie było kolejną juĹź okazją do promocji aktywnego stylu Ĺźycia i integracji pracowników Grupy PKP CARGO w roku 2019!

Ĺšródło: A. Jurewicz - PKP Cargo