WŁADZE
Zakładowej Organizacji Związkowej
NSZZ "Solidarność" PKP CARGO S.A. Centrala
(kadencja 2014 ÷ 2018)

WŁADZA STANOWIĄCA:
Zakładowe Zebranie Delegatów (delegaci):

  1. Afelt Joanna
  2. Banasiewicz Katarzyna
  3. Chartlińska Jolanta
  4. Cherian Waldemar
  5. Chierek Danuta
  6. Cichy Joanna
  7. Cieślak Krzysztof
  8. Cieślik Teresa
  9. Czerwiński Wojciech
  10. Domagała Krzysztof
  11. Drożdowska Wioletta
  12. Farat Danuta
  13. Gasińska-Sitarz Ewa
  14. Głowacz Aleksandra
  15. Gorczyca Grzegorz
  16. Hajduk Edward
  17. Jakubek Tomasz
  18. Jarzyńska Natalia
  19. Kaczmarek Małgorzata
  20. Kamińska Anna
  21. Kłoszewska Agnieszka
  22. Kosińska Agata
  23. Kowalczuk Adam
  24. Krawczyk Stanisława
  25. Krupińska Monika
  26. Kula Dorota
  27. Lewek Bogusław
  28. Lewek Stanisława
  29. Majewska Alina
  30. Manowska Anna
  31. Mazur Sławomir
  32. Miodek Ewelina
  33. Nowak Kazimierz
  34. Noworzyń Przemysław
  35. Pawęzowski Dariusz
  36. Pieczewski Szymon
  37. Pilawski Jerzy
  38. Plewa Małgorzata
  39. Raczyński Artur
  40. Roman Stanisław
  41. Słany Ryszarda
  42. Staromiejski Paweł
  43. Szałek Paweł
  44. Szewc Beata
  45. Szymendera Paweł
  46. Taborek Ryszard
  47. Waligóra Ewa
  48. Wilk Joanna
  49. Wnuk Krystyna
  50. Wrazidło Marcin
  51. Zgierska Bogumiła

WŁADZA WYKONAWCZA:
Komisja Zakładowa:

  1. Afelt Joanna
  2. Chartlińska Jolanta
  3. Cherian Waldemar
  4. Cieślak Krzysztof
  5. Cieślik Teresa
  6. Domagała Krzysztof
  7. Farat Danuta
  8. Gasińska-Sitarz Ewa
  9. Gorczyca Grzegorz
  10. Hajduk Edward
  11. Jakubek Tomasz
  12. Kaczmarek Małgorzata
  13. Kamińska Anna
  14. Kowalczuk Adam
  15. Krupińska Monika
  16. Kula Dorota
  17. Lewek Bogusław
  18. Lewek Stanisława
  19. Majewska Alina
  20. Nowak Kazimierz
  21. Pawęzowski Dariusz
  22. Pieczewski Szymon
  23. Pilawski Jerzy - Przewodniczący
  24. Plewa Małgorzata
  25. Raczyński Artur
  26. Roman Stanisław
  27. Staromiejski Paweł
  28. Szałek Paweł
  29. Szewc Beata
  30. Szymendera Paweł
  31. Waligóra Ewa
  32. Wilk Joanna
  33. Zgierska Bogumiła

Prezydium Komisji Zakładowej:

  1. Pilawski Jerzy - Przewodniczacy KZ
  2. Cieślak Krzysztof - I Zastępca
  3. Wilk Joanna - II Zastępca
  4. Kula Dorota - Sekretarz
  5. Waligóra Ewa - Skarbnik
  6. Afelt Joanna - Członek
  7. Lewek Stanisława - Członek
  8. Nowak Kazimierz - Członek
  9. Plewa Małgorzata - Członek
  10. Roman Stanisław - Członek
  11. Szymendera Paweł - Członek

WŁADZA KONTROLNA:
Komisja Rewizyjna:

  1. Krawczyk Stanisława - Przewodnicząca KR
  2. Drożdowska Wioletta
  3. Jarzyńska Natalia
  4. Wnuk Krystyna

Delegaci na WZD Sekcji Zawodowej NSZZ "Solidarność" PKP CARGO S.A. w Warszawie

 1. Cieślak Krzysztof
 2. Pilawski Jerzy
 3. Wilk Joanna

Delegaci na WZD Regionalnej Sekcji Kolejarzy NSZZ "Solidarność" w Katowicach

 1. Cieślak Krzysztof
 2. Pilawski Jerzy
 3. Wilk Joanna

Delegat na WZD Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ "Solidarność" w Katowicach

1. Pilawski Jerzy

Delegaci na WZD Sekcji Krajowej Kolejarzy NSZZ "Solidarność" w Warszawie

1. Noworzyń Przemysław
2. Pilawski Jerzy