"Puls Biznesu" przeprasza Henryka Grymela, przewodniczącego Sekcji Krajowej Kolejarzy NSZZ "Solidarność" za podanie nieprawdziwych informacji na jego temat.

Sprawa dotyczy artykułu ?Kolejowi biznesmeni", ktĂłry ukazał się w gazecie 9 kwietnia. W tekście znalazły się nieprawdziwe informacje o powiązaniach rodzinnych Henryka Grymela  z właścicielami firmy ANTRA, a takĹźe sugestie o powiązaniu jego działalności związkowej z działalnością biznesową.

Wczoraj "Puls Biznesu" zamieścił sprostowanie, w którym przyznaje, że była to "nieprawdziwa informacja dotycząca pana Henryka Grymela". "Prostujemy niniejszym, iż pan Henryk Grymel nie jest w żaden sposób powiązany ze spółką Antra Sp. z o. o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej ani jej właścicielami" - napisano.

- Bardzo się cieszę - mówi szef kolejarskiej "Solidarności" - O to mi przecież chodziło, żeby odwołali te kłamstwa. To sprostowanie to efekt działań, które podjęła kancelaria prawna z Katowic, do której zwróciłem się z prośbą o pomoc. Nie może być tak, że w gazecie wypisują bzdury, sugerują, że mam jakiś powiązania z biznesem i w ten sposób szkalują zarówno i mnie, jak i cały Związek - dodaje.

Źródło: www.skk.org.pl