DSCF1100

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj, tj. 23.06.2014 miała miejsce w Warszawie Ogólnopolska Pikieta Protestacyjna Związków Zawodowych. Jej uczestnicy, w liczbie kilku tysięcy, spotkali się pod siedziba Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, przy ul Wspólnej. W trakcie 2 godzinnej manifestacji wysłuchano wystąpień liderów związkowych, którzy przedstawili powody zorganizowania pikiety, a także zapoznali jej uczestników z postulatami przygotowanymi do złożenia na ręce kierownictwa resortu. W pikiecie uczestniczyli ? jak zawsze w tego typu akcjach ? również przedstawiciele Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ ?Solidarność? PKP CARGO S.A. Centrala, z jej Przewodniczącym kol. Jerzym Pilawskim na czele.

Zdjęcia ? K. Cieślak